KONST / Litografier / Grafiskt blad 13978007
nr 1397 8007
Tony Warren
(f. 1961), Sverige/USA
Grafiskt blad, "Eldstad". Signerad, numrerad 41/100, giclée på duk, 50x40 cm, oramad
Tony Warren, svensk bildkonstnär född i Düsseldorf 1961.
Utrop:
500 kr
måndag 17 maj 2021
kl 18:26:49